У ході гуманітарної поїздки до Києва представників компанії ТОВ "СТОП! Кукарача" Глядченка Руслана та Тура Олександра, наступним пунктом, став флагман вищої освіти - Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Ми передали лікарскі засоби та молочну продукцію медичній частині Військового Інституту. ![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3/2/16/1f91d.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3/2/16/1f91d.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
Сьогодні дуже важливо підтримувати освітян, адже вони відіграють важливу роль в обороздатності нашої держави![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb/2/16/1f4aa.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb/2/16/1f4aa.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)